Şirketimiz

Enmarin Mühendislik & Bilişim

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Misyonumuz

ENMARİN, danışanlarının gereksinimlerini ön planda tutarak, maksimum müşteri memnuniyeti anlayışı ile çevre mevzuatı ve bağlı uygulamalar başta olmak üzere, hibe, teşvik ve bilişim alanında anahtar teslim hizmet vermeyi ilke edinmiştir. ENMARİN, akılcı ve hızlı çözümler üreterek sonuca ulaşmayı hedeflemektedir.

Danışanlarının yükünü hafifleterek, kaliteli ve bilimsel metotlar ile hizmet vermeyi görev edinmiştir. Aynı zamanda ve alanında uzman personeller ile verdiği hizmeti her zaman bir adım öteye taşımış olan ENMARİN, kalite odaklı hizmet anlayışı ile faaliyetine devam edecektir.

Vizyonumuz

ENMARİN, danışanlarının memnuniyetini sürekli olarak yükseltme, dürüst, müşteri odaklı kalite anlayışından ödün vermeden sektörde lider kuruluşlar arasında yer almayı ve bu değeri her daim korumayı, mühendislik ve danışmanlık hizmetinin yanı sıra çevre sektöründe kullanılacak olan, üzerinde çalışmalarını sürdürdüğü ekipmanlarını geliştirerek ulusal ve uluslararası arenada ENMARİN markasını öncü bir isim haline getirmeyi vizyon edinmiştir.

Çevre Danışmanlık ve Bilişim sektöründe gerek danışmanlık hizmetleri gerekse malzeme tedariki konusunda yatırımlarına devam eden ENMARİN, tek bir isim ile danışanlarının ihtiyaçlarını birçok kanalda karşılamak için çalışmalarını sürdürmeye devam edecektir.